ikincieldeguven.com ile Uzman Desteği

İkinci el elektronik ürün alırken, elektronik ürün konusunda uzman kişilerin deneyiminden faydalanabileceğiniz bir danışmanlık servisidir.

Uzman Desteği_resized
Mağaza 2

Anlaşmalı Mağazalarımız

Tüm ürün teslimatları anlaşmalı olduğumuz özel teknik servis mağazalarında uzmanlarımız eşliğinde gerçekleşir. Şimdilik İstanbul'da Bakırköy ve Tuzla'daki iki anlaşmalı mağazamız ile hizmet veriyoruz.

Sözleşme 2

Uzman Desteği Nedir?

ikincieldeguven.com olarak sunduğumuz Güvenli Alışveriş, Mağazadan Ürün Teslimatı hizmetlerimize ek olarak anlaşmalı mağazalarımızdaki uzmanlarımızın deneyimlerinden faydalanabileceğiniz bir danışmanlık hizmetidir. Ürünlerin mevcut durumlarıyla ilgili çeşitli testlerin yapılmasına yardımcı olunması ve deneyime dayalı bir dizi gözlemin objektif olarak yorumlanması işlemidir.

Ürün Güvenliği

Uzman Desteği Neleri Kapsar?

Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar donanımı(ekran kartı, işlemci, anakart vb.) ürünlerini kapsamaktadır.

Kişisel Güvenlik

Kim Bu Uzmanlar?

Uzman kadromuz anlaşmalı servislerimizin işletme sahipleri ve çalışanlarından oluşuyor. Uzun yıllar elektronik ürünlerin servis işlemlerini yüksek müşteri memnuniyeti ile gerçekleştiren tekniker ve mühendislerdir.

Kullanıcı Dostu Hizmet Bedeli

Kullanıcı Dostu Hizmet Bedeli

Yüksek hizmet bedelleri yok. Kredi kartı ile ödeme avantajı, mağazadan teslimat, uzman desteği ve üst düzey güvenlik hepsi bir arada. Gizli ücretler yok. Ne hesapladıysanız o. Üstelik mesafeli alışverişte kargo da ÜCRETSİZ.

Mesafeli Alışveriş

Tarafsız

İster alıcı olun. İster satıcı. Uzmanlarımız tamamen tarafsızdır. Bir alışveriş işleminde hem alıcının hem de satıcının haklarının sonuna kadar korunduğundan emin oluruz. Uzmanlarımız ürün bedeliyle ilgili yorum yapmazlar. Satıcının beyanı dışında bir kusur tespit edildiği taktirde tespitlerini alıcıya bildirirler.

Ödeme İptali 2

Dürüst

Uzmanlarımız her iki tarafa da dürüstlük esası gözeterek yardımcı olurlar. Satıcılar da alıcıya ürünleriyle ilgili tüm kusurları(varsa) bildirmekle yükümlüdürler. Aksi taktirde uzmanlarımız tarafından tespit edilen kusurlardan dolayı alıcı ürünü almaktan vazgeçerse hizmet bedeli, ve eksik bilgilendirme nedeniyle iptal & iade bedeli(+40TL) satıcıdan tahsil edilir.

Deneyim & Müşteri Memnuniyeti

Deneyim & Müşteri Memnuniyeti

Anlaşmalı mağazalarımızdaki işletme sahipleri ve çalışanlardan oluşan uzman kadronun toplam teknik servis deneyimi 20+ yılın üzerindedir. Anlaşmalı servislerimiz bölgelerindeki en iyi teknik servis mağazalarıdır.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Uzman desteği, mağazadan ürün teslimatı ve güvenli ödeme bir hizmetler bütünü olarak sunulmaktadır. Her hizmet için ayrı ödeme yapılmaz. Hesaplamış olduğunuz hizmet bedeli dışında ödeme yapmazsınız.

Satışa konu ürünün ödemesi + hesaplanan hizmet bedeli olarak tek seferde alıcıdan tahsil edilir. Bu nedenle yaptığınız pazarlıklarda bunu göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Hayır. Alıcı ve satıcı anlaştıktan sonra mağazamıza gelmeden önce internet sitemizdeki formun doldurulup ödemenin alıcı tarafından yapılması gerekmektedir. Mağazada ödeme yapılması işlem süresini ve anlaşmalı mağazalarımızdaki iş yükünü arttırdığı için mağazada ödeme işlemi yapılamamaktadır.

ikincieldeguven.com