ikincieldeguven.com ile Mağazadan Ürün Teslimi

Tanımadığınız kişi veya kurumlarla alışveriş yapmak istediğinizde tarafları olası tehlikelerinden ve dolandırılmaktan tamamen koruyan güvenli teslimat servisidir.

Güvenli Alışveriş için Desteklediğimiz Platformlar

Mağaza 2

Anlaşmalı Mağazalarımız

Tüm ürün teslimatları anlaşmalı olduğumuz özel teknik servis mağazalarında uzmanlarımız eşliğinde gerçekleşir. Şimdilik İstanbul'da Bakırköy ve Tuzla'daki iki anlaşmalı mağazamız ile hizmet veriyoruz.

Mağazada Güvenlik

Mağazada Güvenlik

Tüm mağazalarımız 7/24 görüntülü ve sesli kapalı devre kamera sistemi ile izlenmektedir. Ürünleriniz emin ellerde yüksek güvenlik önlemleri ile emanet alınıyor.

Yüz Yüze Alışveriş

Yüz Yüze Alışveriş

Aynı şehirde ikamet ettiğiniz kişiler ile alışveriş yaparken güvenli alışveriş için mağazalarımızı tercih edebilirsiniz.

Mesafeli Alışveriş 2

Mesafeli Alışveriş

Alıcı ve satıcının yüz yüze buluşup alışveriş yapma imkanının olmadığı durumlarda anlaşmalı mağazalarımız sayesinde alışverişlerinizi güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yüz Yüze Alışveriş

Emanet Hizmeti

Zamanınız size kalsın. Sattığınız ürünleri anlaşmalı mağazalarımıza 24 saat süresince emanet olarak bırakabilirsiniz. Sizin yerinize ödemenizi alır ve ürününüzü teslim ederiz.

Kullanıcı Dostu Hizmet Bedeli

Kullanıcı Dostu Hizmet Bedeli

Yüksek hizmet bedelleri yok. Kredi kartı ile ödeme, mağazadan teslimat, uzman desteği ve üst düzey güvenlik hepsi bir arada. Gizli ücretler yok. Ne hesapladıysanız o. Üstelik kargo da ücretsiz.

Şeffaf İletişim

Şeffaf İletişim

İster alıcı olun. İster satıcı. İşlem süresince her iki tarafta işlemin hangi aşamada olduğunu ve kimin ne yapması gerektiğini bilir. Belirsizlik önlenmiş olur. Süreç işlerken destek ekiplerimiz sizleri arayıp işlemin güvenliği adına bazı sorular yöneltebilir.

Ödeme İptali 2

Ödeme İptalleri

Aldığınız üründen vazgeçebilirsiniz. İptal talebiniz anında işleme alınır. Bankanıza bağlı olarak geri iade işlemleri 1 ile 7 gün arasında sürebilmektedir.

Hızlı İşlem Süresi

Hızlı Ödeme Onayı

Satılan ürün alıcıya teslim edildiği anda ödemeler onaylanır. Ürünün alıcıya tesliminden sonraki iş günü ödemeler satıcıya aktarılır.

Sık Sorulan Sorular

Alıcı, ürünü mağazadan kendisine verilen sürede teslim almadığı taktirde hizmet bedeli kesintisi yapılarak ödemesi iade edilir.

Hayır. Alıcı ve satıcı anlaştıktan sonra mağazamıza gelmeden önce internet sitemizdeki formun doldurulup ödemenin alıcı tarafından yapılması gerekmektedir. Mağazada ödeme yapılması işlem süresini ve anlaşmalı mağazalarımızdaki iş yükünü arttırdığı için mağazada ödeme işlemi yapılmamaktadır.

Hayır. Satıcı isterse ürünü mağazadaki uzmanlarımıza alıcıya teslim edilmesi için emanet olarak bırakabilir. Emanet süresi 72 saati geçemez. Emanet bırakma işleminden önce internet sitemiz üzerinden işlem başlatılması ve alıcı tarafından ürüne ait ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Emanet işlemi için ayrıca hizmet bedeli tahsil edilmez fakat 24 saati geçen emanetlerde her 24 saat için 20TL emanet ücreti yansıtılır.

Ürün satıcının işlem formundaki açıklamalarında belirttiği şekilde ise, (kusuru, eksiği, hatası, problemi, arızası açık şekilde belirtildiyse) hizmet bedeli alıcıdan kesilerek ürün bedeli iade edilir. Kronik arızalar bu statüde değerlendirilmez.(coil whine vb.) Alıcı, ürünle ilgili işlem başlatmadan önce ürünle ilgili yeterli piyasa araştırması yaptığı kabul edilir. Üründe satıcının beyanı dışında (kusuru, eksiği, hatası, problemi, arızası) varsa alıcıya tam ücret iadesi yapılır. Hizmet bedeli yanıltıcı beyan nedeniyle satıcıdan tahsil edilir. Anlaşmazlıklar mağazadaki uzmanlarımız ve ikincieldeguven.com destek ekibi koordinesinde sonuca bağlanır.

Satıcı ürünü kargoya verdiyse, hizmet bedeli ve keyfi iptal & iade bedeli (+20TL) kesintisi yapılarak ödemesi alıcıya iade edilir. Satıcıdan veya ikincieldeguven.com kaynaklı bir problem olması durumunda hiçbir kesinti yapılmadan ödemeler iade edilir.

İşlem iptal edilir. Alıcıya, ödemesi herhangi bir kesinti yapılmadan iade edilir.

ikincieldeguven.com