ikincieldeguven.com ile Güvenli Ödeme

Tanımadığınız kişi ve kurumlarla yüz yüze veya mesafeli bir elektronik ürün alışverişi yapmak istediğinizde, sizi dolandırılmaktan tamamen koruyan ödeme yönetimi servisidir.

Güvenli Ödeme için Desteklediğimiz Platformlar

Ödeme Onayı Türk Lirası

Ödeme Yönetimi

Tüm ödemelerin en yüksek seviyede güvenlik ile yönetilmesini sağlayan, İYZİCO ile çalışıyoruz.

Ödeme Güvenliği

Ödeme Güvenliği

Ödemeler İYZİCO ve ikincieldeguven.com kontrolündeki havuz hesaplarda tutuluyor. Ürün alıcıya anlaşmalı mağazalarımızdan teslim edildiği anda ödemeler uzmanlarımız tarafından onaylanıyor.

Önleyici

Önleyici & Proaktif

Bir şeyler ters gidebilir! Tüm süreç anlaşmalı mağazalarımızda bizim kontrolümüzde yönetildiği için problemin neyden kaynaklandığını biliyoruz ve destek ekiplerimizin yardımıyla çözüme kavuşturuyoruz.

Basit

Basit

İster alıcı olun. İster satıcı. 1 dakikada işlem başlatın. Ödeme ve ürün güvenliğindeki yeni nesil yaklaşımı deneyimleyin.

Kullanıcı Dostu Hizmet Bedeli

Kullanıcı Dostu Hizmet Bedeli

Yüksek hizmet bedelleri yok. Kredi kartı ile ödeme, mağazadan teslimat, uzman desteği ve üst düzey güvenlik hepsi bir arada. Gizli ücretler yok. Ne hesapladıysanız o. Üstelik kargo da ücretsiz.

Şeffaf İletişim

Şeffaf İletişim

İster alıcı olun. İster satıcı. İşlem süresince her iki tarafta işlemin hangi aşamada olduğunu ve kimin ne yapması gerektiğini bilir. Belirsizlik önlenmiş olur. Süreç işlerken destek ekiplerimiz sizleri arayıp işlemin güvenliği adına bazı sorular yöneltebilir.

Ödeme İptali 2

Ödeme İptalleri

Ödemesini yaptığınız ürünü almaktan vazgeçebilirsiniz bu durumda iptal talebiniz anında işleme alınır. Bankanıza bağlı olarak geri iade işlemleri 1 ile 7 gün arasında sürebilmektedir.

Şeffaf İletişim

Hızlı

Alışveriş işlemi başlatıldığı andan itibaren mesafeli alışverişlerde 3 iş günü içerisinde sonlanıyor ve 3. günün sonunda satıcı ödemesine kavuşuyor. Yüz yüze alışverişlerde ürün alıcıya teslim edildikten sonraki iş günü ödemesi satıya aktarılıyor.

Sık Sorulan Sorular

Ürün ve hizmet bedelinin ödemesi alıcı tarafından yapılır. Hizmet bedeli dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Ürün grubuna göre değişkenlik gösteriyor. ikincieldeguven.com adresinden hizmet bedellerini hesaplayabilirsiniz.

Evet. Bunun için 0212 909 5 486 numaralı Whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir.

ikincieldeguven.com